Центр розвитку
Про центр

Ми не тільки приватний дитячий сад, але і прогресивний центр раннього розвитку, який об’єднує сім’ї та дає якісну освіту.  Освітній процес в центрі раннього розвитку «АCS» побудований таким чином, щоб розвивати в дитині необхідні якості, які стануть їй у нагоді в майбутньому.

У нашому Центрі раннього розвитку «АCS» спільно з батьками складається індивідуальний маршрут розвитку дитини за допомогою творчих майстерень, гуртків і секцій, побудованих за модульним принципом.

Модульні програми за трьома напрямками – інтелектуальному, художньо-естетичному і фізичному – дозволяють дитині розширювати знання та вдосконалювати навички та вміння в тому, що йому дійсно цікаво.

Види занять
Тхеквондо

Вміння постояти за себе, техніки самозахисту, контроль емоцій і швидка реакція

Preschool

Комплексна підготовка дітей до школи

Ранній розвиток дитини

Дитина буде грати, розважатися, спілкуватися зі своїми однолітками і в той же час отримувати знання.

Іноземні мови

«Active Child School» пропонує вивчення іноземних мов: англійська; німецька; французька.

Підготовка до школи

Кожне заняття для дитини – захоплююча гра, в ході якої діти отримують знання із загальноосвітніх предметів.

Майстер-класи з шеф-кухарем

Кулінарний майстер-клас в «Active Child School» – це найкраща можливість весело і корисно провести час!

Ранній розвиток дитини

Іноземні мови

Підготовка до школи

Майстер-класи з шеф-кухарем

Живопис

Малювання для дитини – це процес радості та натхнення.

Акторська майстерність

На заняттях ми розвиваємо дикцію і почуття ритму, складаємо казки, історії і самі перетворюємося на героїв своїх фантазій.

Записатися на екскурсію
Будемо раді відповісти на всі ваші запитання
active child school

Active Child School

є чудовим прикладом того, як інноваційні освітні ідеї сучасності створюють новий рівень філософії дитячого розвитку. Вашим дітям буде цікаво і комфортно пізнавати світ разом з нами.

Дружній колектив мережі дитячих садочків Active Child School чекає на Ваших малюків.

error: Content is protected !!