Ранній розвиток дитини
Про заняття

Раннє дитинство – це інтенсивний період розвитку. Щоб він був максимально ефективним, потрібно мотивувати дитину до активності.

Ранній розвиток дитини – це комплекс дій, спрямованих на адаптацію маленької людини в сучасному світі, тому що саме в ранньому дитинстві закладаються основи психічного та фізичного здоров’я, емоційного інтелекту, здатності розвиватися і вдосконалюватися протягом життя.

Наша програма створена для дітей раннього віку від 1 до 3 років.

Заняття проходять в тісній співпраці з батьками.

За допомогою цікавих ігор і вправ, у Вашого малюка розвиватиметься можливість проявити себе як особистість, пізнавати те, що цікавить саме його.

Програма занять «Active Child School» спрямована на:

розвиток мовлення;

розвиток сенсорики (органів чуття);

розвиток дрібної моторики рук;

розвиток логіки, пам’яті, уваги, мислення, уяви;

розвиток творчих здібностей (малювання, ліплення, аплікація).

Відвідуючи наші заняття, Ваші діти навчаться пізнавати довкілля, відкривати неймовірний потенціал власної творчості та підготуються до нового етапу активного життя.

Переглянути розклад
Інші види занять
Музика
Музика допомагає дитині почути, відчути розмаїття навколишнього світу, завдяки мелодії дитина вчиться пізнавати себе і близьке оточення.
Іноземні мови
«Active Child School» пропонує вивчення іноземних мов: англійська; німецька; французька.
error: Content is protected !!