Майстер-класи з шеф-кухарем
Про заняття

Кулінарні уроки для дітей – це захоплюючі заняття, на які вони йдуть із задоволенням! Малюки у захваті від можливості приготувати ту чи іншу страву власноруч.
• Тут, під керівництвом досвідченого кухаря, діти вчаться готувати різні смаколики. Все відбувається по-справжньому: діти вдягають яскраво-жовті фартухи і кухарські ковпаки, миють руки і починають готувати власноруч, уважно слухаючи і виконуючи вказівки шеф кухаря.
• Ми вчимо дітей правильно і смачно готувати найулюбленіші страви, розвиваємо дрібну моторику, творче мислення й фантазію. Маленькі кухарики знайомляться з кухонним обладнанням та приладдям; рецептами улюблених страв; навчаються етикету сервірування й користування столовими приборами.
• Шеф керує кожним етапом приготування, дуже наочно пояснює, що і як робити, натхненно допомагає кожном маленькому учаснику майстеркласу відчути себе справжнім шеф-кухарем, метром кулінарії!!!
Кулінарний майстер-клас в «Active Child School» – це найкраща можливість весело і з користю провести час! Приходьте! Буде смачно!

Переглянути розклад
Інші види занять
Музика
Музика допомагає дитині почути, відчути розмаїття навколишнього світу, завдяки мелодії дитина вчиться пізнавати себе і близьке оточення.
Іноземні мови
«Active Child School» пропонує вивчення іноземних мов: англійська; німецька; французька.
error: Content is protected !!