Preschool
Про заняття

Preschool – нова сучасна модель підготовки дітей до школи англійською мовою, яка наразі розпочинає свою роботу в інноваційному просторі Active Child School Campus!

Мета ACS Рreschool беззаперечно полягає у створенні умов ґрунтовної підготовки до успішного навчання у школі та забезпечені простору для активно-розвиваючого дитинства.

Програма навчання в ACS Preschool готує до вивчення шкільних предметів англійською мовою за міжнародною програмою Primary International. Найдосвідченіші педагоги і консультанти центру міжнародної освіти, розробили цю унікальну програму, поєднавши найкращий світовий досвід з українськими національними стандартами.

Primary International – це міжнародна освітня програма, що покликана сприяти цілісному розвитку дитини, шляхом викладання і навчання академічних предметів англійською мовою: English as a second language, Mathimatics and Science. Програма базується на навчанні через активне дослідження та спрямована на розвиток учнівських компетенцій, орієнтованих на рівень міжнародних шкіл.

Навчальний день триває з 8:30 до 13:00 або з 8:30 до 20:00 і складається із ігрових занять навчально-пізнавальної спрямованості.

За бажанням, дитина може залишатися у другу половину дня на денний сон, індивідуальні заняття, творчий проект або розвивально-спортивний блок.

Здоров’я дитини – наш пріоритет, тому їжа в Active Child School не просто смачна, а ідеально збалансована, розроблена дитячим дієтологом і розрахована по кількості поживних речовин. Команда кухарів забезпечить трьох або п’ятиразове харчування, в залежності від часу перебування Вашої дитини в ACS Preschool.

Фасилітують освітній процес у ACS Preschool іноземні та українські педагоги з дієвим практичним досвідом.

Гра – невід’ємний аспект здорового розвитку дитини. Завдяки навчанню через гру, діти закріплюють фундаментальні знання і формують сталі навички. Саме такі навички, спрямовані на те, щоб допомогти дітям бути успішними учнями, які вміють задавати питання, ставити цілі і рішуче прагнути перемагати. Крім розвитку подібних навичок, гра важлива для соціального, емоційного, фізичного і психічного благополуччя дітей. Оскільки наш світ постійно змінюється, навчальні ігри ще й важливі для того, щоб у дітей був якісний спосіб зменшити тривожність, яка виникає у зв’язку з такими змінами.

Мови навчання у Preschool – англійська, українська. Перехід на англійську як єдину мову навчання відбувається в початковій школі міжнародного рівня, тому, учням потрібен час, щоб розвинути міцні академічні знання англійської мови для успішного навчання у школі. Саме цим i опікується наш освітній заклад Active Child Preschool Campus!

Переглянути розклад
Інші види занять
Музика
Музика допомагає дитині почути, відчути розмаїття навколишнього світу, завдяки мелодії дитина вчиться пізнавати себе і близьке оточення.
Іноземні мови
«Active Child School» пропонує вивчення іноземних мов: англійська; німецька; французька.
error: Content is protected !!