Акторська майстерність
Про заняття

Хочете поринути у світ творчості та казки?

Дізнатися, що таке бути відкритим і комунікабельним? Допомогти дитині розкритися, розвинути мову, пам’ять, увагу? Тоді приходьте до нас в «Active Child School» на курс акторської майстерності.

Це місце, де весело і невимушено можна провести час та знайти нових друзів!

Курс акторської майстерності для дітей – це комплекс вправ на розслаблення м’язів, зняття тілесних затисків, розвитку уваги і фантазії, вміння перевтілюватись у казкові образи.

На заняттях ми розвиваємо техніку мовлення, дикцію, акторське дихання, складаємо казки, історії і перевтілюємося у героїв своїх фантазій.

Заняття проходять у декілька етапів:

  • Розминка: робота з тілом, пластичні техніки.
  • Емоційні розминки.
  • Ігрові дихальні вправи: мовні та голосові
  • Вправи на поліпшення дикції – вивчення скоромовок, текстів, віршів;
  • Комунікативні парні ігри;
  • Театральні постановки (етюди, сценки).

 

Заняття проходять в невеликих групах. Кожній дитині приділяється особлива увага, і для кожного створюється своя особлива казка.

Для дітей старшого дошкільного віку підготовлена особлива програма, завдяки якій студійці занурюються в атмосферу театральної дії, максимально розвиваючи при цьому емоційне вираження людських почуттів, уяву, увагу, імпровізацію і акторську сміливість.

Переглянути розклад
Інші види занять
Музика
Музика допомагає дитині почути, відчути розмаїття навколишнього світу, завдяки мелодії дитина вчиться пізнавати себе і близьке оточення.
Іноземні мови
«Active Child School» пропонує вивчення іноземних мов: англійська; німецька; французька.
error: Content is protected !!